Menu

Bazinga

Felietonem w beton. Blog Polaka gorszego sortu, do tego cyklisty.

Sejm czynny do 12? No koniecznie!

bazinga

“Poseł Janusz Sanocki (wybrany z list Kukiz'15) wnioskuje, aby posiedzenia w piątki kończyły się o 12. Sala reaguje śmiechem.” (za gazeta.pl).

Bazinga! – Salo! Dlaczego reagujesz śmiechem? To pierwsza rozsądna wiadomość z Sejmu VIII kadencji. Osobiście postulowałbym nie tylko skrócenie obrad do południa, ale w ogóle wolne piątki. I poniedziałki.

Im krócej Sejm będzie czynny, tym państwo będzie normalniejsze. Wolałbym nawet, żeby poselskie apanaże były typowym „money for nothing”, a deputowani spędzili całą kadencję na jakiś pięknych wyspach, pełnych palm upstrzonych ciężkimi orzechami kokosowymi, oblewanymi przez szmaragdowe fale… Pełne żarłaczy białych.

Piękna perspektywa. Składam oficjalny wniosek o wolne piątki w Sejmie!

 Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • ilenka50

    U mnie w pracy wszyscy w tej kwestii są zgodni. Nie tylko obrady Sejmu kończyć w piątki o 12, ale pracę we wszystkich firmach również. To bardzo słuszny kierunek zmian!

  • bazinga

    Praca do dwunastej - musicie zgłosić postulat na Nowogrodzką. Na razie bardziej możliwe są nowe święta narodowe, na czele z Dniem Męczennika 10 kwietnia. Jednego męczennika, żeby się nie myliło z czterdziestoma ;)

© Bazinga
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci