Menu

Bazinga

Felietonem w beton. Blog Polaka gorszego sortu, do tego cyklisty.

Debata zwycięska dla nikogo, Gazeta zachwycona

bazinga

za pochwalaGlupoty.pl

„Tak emocjonującej walki między kandydatami nie spodziewał się nikt. Wielu komentatorów nie kryło zaskoczenia tym, jak dobrze przygotowany do debaty był urzędujący prezydent; Komorowski pokazał, że wraca do wyborczej gry, a dzięki festiwalowi ripost szala wygranej przechyliła się na jego korzyść” – komentarz gazety.pl do debaty prezydenckiej (za gazeta.pl).

Bazinga! – Idąc śladami komentarza portalu gazeta.pl, drugiej tury właściwie można byłoby nie organizować i przez jednomyślny aplauz uznać zwycięstwo Bronisława Komorowskiego. Redakcja portalu może zająć się pomiarem poziomu decybeli oklasków. Tak na wszelki wypadek.

Korzyści sporo. Odciążymy PKW, które nie będzie musiało liczyć na szybko głosów, naród będzie mógł bez stresu wyjechać nad najbliższy zalew na rybkę, na działkę, na grilla z piwkiem i wrócić spokojnie do znanej i kochanej rzeczywistości, w której wspiera nas zwycięski prezydent.

Fajnie. Nie wiem, jaką debatę oglądali dziennikarze gazety, ale w każdej chwili znajdą robotę w Fox News i podobnych mediach. Ciekawa opcja, która zawsze może się przydać, bo jak głosi stare hasło „nie matura, lecz chęć spora, zrobią z ciebie redaktora”. W Fox News chęć to podstawa. I nie tylko w Fox News.

Debata się odbyła, niczego nie wniosła, niezdecydowani pozostali niezdecydowanymi, nieobecni w pierwszej turze raczej też zostaną w domach, walki o elektorat Pawła Kukiza w sumie nie było. Nudy, panie.

Niby bez dłużyzn, ale ani merytorycznie żaden z kandydatów nie błysnął, ani rozrywki nie dostarczył. Nuda.

© Bazinga
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci