Menu

Bazinga

Felietonem w beton. Blog Polaka gorszego sortu, do tego cyklisty.

Mały Głód na posła!

bazinga

"Prezes podjął decyzję, że każdy, zanim przyjmie zaproszenie do mediów, musi uzyskać akceptację w biurze prasowym. Jeśli posłowie nie będą się stosowali do tych zaleceń, będzie to miało wpływ na ich miejsce na liście wyborczej" - rzecznik PiS, Adam Hofman o nowym pomyśle na demokrację Jarosława Kaczyńskiego (za tvn24.pl). Przy okazji prezes Kaczyński, jak donosi tvn24.pl powołując się na polityka z kierownictwa PiS, miał wyrazić niezadowolenie z obecnego kształtu list wyborczych: "Prezes powiedział, że jeżeli naszym celem jest przegranie wyborów, to mamy idealne listy. Apelował o umieszczenie więcej nowych, niezwiązanych z polityką osób" (ibidem).

Bazinga! - Hasło "Kontrola najwyższą formą zaufania" to dla wszystkich w PiS oczywista oczywistość. Nowością jest przyjęcie strategii Grzegorza Napieralskiego i budowanie list wyborczych w oparciu o "nowe, niezwiązane z polityką osoby". Zapowiada się ostra rywalizacja z SLD o pozyskanie wszelkiej maści celebrytów, gwiazdeczek i wszelkich ozdobników i wabików dla elektoratu. W razie spodziwanego niedoboru postaci znanych i lubianych polecam zawalczyć o Małego Głoda - w Warszawie wygra bez problemów.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • Gość: [nie pamiętam] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  słodki wpis :)
  niestety ta śmieszna rzeczywistość jak nas dopadnie wtedy już nie będzie taka śmieszna
  pozdrawiam

 • bazinga

  dalej będzie śmieszna, tyle że bardziej rzeczywista ;) Powrót władzy w łapki PiS'u również widzę mało optymistycznie, ale nie takie tragedie ten kraj wytrzymał.
  pozdrawiam

© Bazinga
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci