Menu

Bazinga

Felietonem w beton. Blog Polaka gorszego sortu, do tego cyklisty.

Co ma Kodeks Karny do posła?

bazinga

"Uprzejmie informujemy, że w wieczornej kolizji pan poseł Andrzej Celiński nie odniósł żadnych obrażeń. Informacja jest pewna i potwierdzona przez dyrektora biura poselskiego, który rozmawiał telefonicznie z panem posłem. Kolizja była wynikiem trudnych warunków drogowych panujących w godzinach wieczornych w Warszawie. Samochód pozostał na miejscu zdarzenia za zgodą i wiedzą pana Posła" - oświadczenie posła Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Celińskiego, który wczoraj rozbił swoje auto i oddalił się z miejsca wypadku. Policjantom nie udało się wczoraj skontaktować z właścicielem samochodu, a szef biura poselskiego pana posła, Piotr Kret, powiedział dzisiaj, że poseł nie kierował pojazdem, ale, jak zaznaczył: "Poseł Celiński na pewno był trzeźwy".

Bazinga! - Abstrahując od doniesień TNV24 że jest świadek zdarzenia, który widział jak z auta po kolizji wysiadał poseł Celiński. Abstrahując od informacji policji, że badanie alkomatem posła Celińskiego następnego dnia po zdarzeniu nie wykazało alkoholu we krwi. Abstrahując od posiadania immunitetu poselskiego. Abstrahując od tego, że nic nikomu się nie stało. Abstrahując, że to ucieczka z miejsca wypadku. Abstrahując od obowiązującego w Polsce art. 178 par. 1 Kodeksu Karnego "Skazując sprawcę, który popełnił przestępstwo określone w art. 173, 174 lub 177 znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego lub zbiegł z miejsca zdarzenia (...)". Abstrahując od powyższego - dlaczego media czepiają się niewinnego posła?

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • anton_pl

    Co ma Kodeks Karny do posła?

    No właśnie Co?, aaaaaaaaaaaaaaaa!!! - chyba żeby to był poseł PiSu - aaaaaaaaaaa!!! - to wtedy Tefałen24 nadawałby BREJKA przez cały tydzień, abo i dłużej by grzali żółty kabel, no czy nie???.)

  • bazinga

    dokładnie - tak samo jakby Radio Maryja dorawała posła PO rozbijającego auto ;) ale ciekawe jak postąpi prokuratura z posłem. mam nadzieję, że sprawa nie zdechnie ze starości.

© Bazinga
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci